Wczasy Jastarnia, Jastarnia kwatery, pokoje gościnne Jastarnia Wczasy Jastarnia, Jastarnia kwatery, pokoje gościnne Jastarnia Wczasy Jastarnia, Jastarnia kwatery, pokoje gościnne Jastarnia Wczasy Jastarnia, Jastarnia kwatery, pokoje gościnne Jastarnia
`

Ceny:

od 25 do 80zł od os

Poza sezonem od 25zł do 40zł od osoby. Cena uzależniona jest od terminu (sezon/poza sezonem), długości pobytu oraz wyposażenia pokoju (np.pokój z balkonem jest droższy od pokoju bez balkonu, pokój 4 osobowy jest tańszy od dwuosobowego w przeliczeniu na osobę itp.)

Cena za krótkie terminy- od jednego do trzech dni- ustalana indywidualnie.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail - dokonamy  dokładnej wyceny.

Parking oraz dostęp do internetu bezprzewodowego bezpłatny. ( nie udostępniamy komputera)
Istnieje możliwość wynajęcia pokoju z klimatyzacją - do ceny za pokój należy doliczyć 40 zł. Aby skorzystać z tej opcji należy przy rezerwacji pokoju zaznaczyć, że pokój ma być klimatyzowany, gdyż tylko niektóre pokoje posiadają to udogodnienie.

W terminie 2 dni od dokonania wstępnej rezerwacji należy wpłacić zadatek w wysokości 30% wartości pobytu, ale nie mniej niż równowartość dwóch noclegów. Jeśli od daty złożenia rezerwacji do daty rozpoczęcia wczasów jest mniej niż 14 dni zadatek lub dowód wpłaty zadatku należy przesłac do nas w ciągu 24 godzin (faksem lub e-mailem). Prosimy o zapisanie na przelewie lub przekazie dokładnego terminu pobytu. Reszta należności za pobyt plus opłata klimatyczna płatna jest w dniu przyjazdu. W trakcie pobytu nie ma możliwości renegocjacji warunków pobytu (cena, termin). Natomiast na wszelkie zmiany rezerwacji przed rozpoczęciem wczasów zgodę musi wyrazić właściciel. Jeśli rezerwacja została potwierdzona zadatkiem, a zdecydowali się Państwo z wczasów zrezygnować prosimy o pisemnie potwierdzenie tego faktu.

Prosimy o potwierdzenie faksem lub e-mailem wpłaty zadatku. Brak wpłaty i potwierdzenia w terminie 3 dni od daty rezerwacji spowoduje jej anulowanie. Prosimy o pozostawienie zwierząt w domu. Doba zaczyna się o godz. 16.00 i kończy o 10.00 rano w dniu wyjazdu

( noclegi jastarnia , pokoje jastarnia , kwatery jastarnia , wczasy jastarnia , Jastarnia noclegi , jastarnia pokoje , Jastarnia kwatery , nocleg jastarnia , jastarnia , jastarnia nocleg , jastarnia wczasy , noclegi w Jastarni, kwatery w Jastarni , pokoje w Jastarni )

Polecamy także nasz zaprzyjaŸniony, bardzo luksusowy ośrodek www.willabaltica.pl